Biuro rachunkowe Warszawa Włochy | Zadzwoń: 22 699 42 66

Amber Biuro Rachunkowe Warszawa

Avsec.pl

AMBER Biuro Rachunkowe Warszawa > Referencje > Avsec.pl

Chciałbym serdecznie polecić Panią Krystynę Jabłońską z biura rachunkowego Amber jako doskonałą księgową, która od założenia naszej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością rzetelnie zajmowała się sprawami finansowymi.

Pani Krystyna Jabłońska jest nie tylko niezwykle kompetentną profesjonalistką, ale także osobą niezwykle zaangażowaną i dokładną w swojej pracy. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu, byliśmy w stanie uniknąć wielu pułapek i błędów, które są często nieuchronne w dziedzinie księgowości.

Jej umiejętność obsługi dokumentacji finansowej, rozliczeń podatkowych oraz wsparcie podczas audytów sprawiają, że czujemy się w pełni bezpieczni i pewni, że nasza spółka jest zawsze na bieżąco z wszelkimi zmianami przepisów podatkowych i regulacji.

Pani Krystyna Jabłońska to także osoba, która zawsze jest dostępna i gotowa do pomocy w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Jej profesjonalizm, uczciwość i zaangażowanie są nieocenione, a współpraca z nią to czysta przyjemność.

Mamy nadzieję, że Pani Krystyna Jabłońska będzie nadal naszą zaufaną księgową i gorąco polecamy ją każdemu, kto poszukuje profesjonalnej pomocy w dziedzinie księgowości.

Dr Bartosz Stolarek

Prezes Zarządu Avsec.pl Sp. z o.o.

AMBER Biuro Rachunkowe Warszawa